אודות

חברת עדי אריזות הוקמה בשנת 2003 ומשווקת פתרונות אריזה מגוונים.

בין היתר, עדי אריזות מתמחה במספר נושאים עיקריים: צלופן (גלילים, שקיות , גיליונות), שקיות נשיאה מנייר ומפלסטיק, גלילי נייר אריזה, סרטי הדבקה ועוד מגוון רחב של ציוד נלווה לאריזה. החל מקופסאות פח ועד לנייר משי.

מאז הקמתה קשרה החברה קשרי סחר עם מפעלים מהמובילים בתחומם, בארץ ובעולם ובאפשרות החברה להציע מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים, זמינות גבוהה של סחורות וזמן אספקה מהיר.

עדי אריזות משווקת מוצרים לחנויות כלי כתיבה, חנויות של כלים חד פעמיים, חנויות ימי הולדת, רשתות שיווק, חנויות צעצועים וגם מפיקי מסיבות או כל חנות העוסקת באריזת מתנות, כמו גם חנויות תכשיטים.

המוצרים שלנו מוצעים במחירים אטרקטיביים ביותר, כאשר את ההזמנה ניתן לבצע או באמצעות הגעה לחנות המפעל, באופן טלפוני, או באמצעות קבלת הצעת מחיר באתר האינטרנט.

בנוסף, ניתן לבצע הזמנות גדולות בעיצוב אישי, שיעוצבו על ידי הגרפיקאים שלנו.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשייה קריית מלאכי ובין לקוחותיה נמנים סיטונאים, רשתות שיווק חנויות ובעלי עסקים מקשת רחבה של תחומים.
להתרשמות ממגוון מוצרי החברה ניתן באתר האינטרנט של עדי אריזות או באולם התצוגה בקריית מלאכי.

במידה וברצונכם להתייעץ ולקבל המלצות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת, ונציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

Open chat