אריזות בסיטונאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אריזות עושים באהבה או לא עושים בכלל ואנחנו בעדי אריזות, אוהבים מאד את המוצרים שלנו ולכן אנו מייצרים מגגון ענק של אריזות בסיטונאות ומשווקים אותן בכל רחבי הארץ ללקוחותינו הרבים.

מחפשים מוצרי אריזות בסיטונאות? מצוין! עדי אריזות הוא המקום המושלם עבורכם, מוזמנים להיכנס לאתר ולבחון את הקטלוג המרשים שלנו.

מי צריך אריזות בסיטונאות?

כפי שניתן לראות באתר, המגוון רחב במיוחד ויכול להתאים לכל רשת שיווק כזו או אחרת, בין אם למוצרי קוסמטיקה, מזון, אלקטרוניקה וכדומה, חנויות שונות, בתי קפה/ מסעדות ובעלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים. סוגי האריזות שלנו מתאימים לכל מטרה או מתנה, אתם צריכים רק לבחור כמה ולאן להוביל את המשלוח שלכם ואנו נבצע את השירות על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

אילו סוגים של אריזות יש לנו?

כל עוד ניתן להכניס בתוכה דבר מה, מבחינתנו זו אריזה לכל דבר ולכן ניתן למצוא אצלנו סוגי אריזות שונים, מחומרים שונים ובעיצובים שונים, למשל:

  • שקיות פס סגור, אורגנזה, כותנה, יוטה, נייר, שקיות ליין, שקיות בדוגמאות או בעיצוב אישי מותאם.
  • סרטים שונים לקשירה או קישוט, סרטי רפיה, ראנרים למיניהם בדוגמאות וצבעים, סרטים צבעוניים, סרטי פלסטיק או בד.
  • ניירות משי.
  • קופסאות קרטון, קופסאות פח, מארזים לעוגות/ עוגיות/ קאפקייקס ועוד.

אנו מחזיקים כל מארז, שקית, או קופסא, אתם צריכים רק לבחור.

איך בוחרים אריזות בסיטונאות?

שוקולדים, יין, מוצר קשיח/ שביר, קטן או גדול. לכל אחד יש את האריזה המתאימה ביותר ועל מנת לבחור את האריזה המתאימה, חשוב לדעת מה מתוכנן להיות בה, כולל מידות אם ניתן לדעת. אנו מחזיקים במגוון אריזות בסיטונאות, בגדלים, חומרים, עיצובים וצבעים שונים. נשמח לעזור לכם לבחור את האריזה שלכם.

היה ולא מצאתם את המתאימה, או במידה ותרצו להוסיף לוגו חברה/ סלוגן/ ציור כלשהו ע"ג האריזה שנבחרה, המחלקה הגרפית שלנו עומדת לרשותכם לעיצוב אישי מושלם!

כאשר בחרתם את האריזה הרצויה, תוכלו לקבל הצעת מחיר דרך האתר ובאמצעות מילוי הטופס. תוך זמן קצר תקבלו למייל הצעת מחיר אטרקטיבית ואת המשלוח תוך זמן מהיר ביותר עד אליכם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

עדי אריזות

קופסאות ומארזים