וושיטייפ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

וושיטייפ של עדי אריזות בע"מ נראה אותך יצירתי!

וושי טייפ – מהפכת עיצוב שהגיע לכאן כדי להישאר! בעדי אריזות תמצאו מגוון רחב של וושיטייפ, איכות מקסימלית ושירות ללא תחרות.

אחת ההמצאות המדהימות של השנים האחרונות, תופס תאוצה כמעט בכל תחום. לאחרונה יש לו ביקוש מדהים בכל רחבי הארץ. מהו ה"וושי טייפ" ? וואשי טייפ הינו סרט מדבקה הדומה מאוד לסלוטייפ המוכר לנו, רק שהוא צבעוני ומרהיב. באמצעות הצבעים המרהיבים הקיימים בוושיטייפ ניתן לעצב איתו כמעט כל פריט, החל מכיסוי הטלפון הסלולרי שלכם ועד לשנדליר ווינטאז' בסלון.

וושיטייפ

וושי טייפ – מהפכת עיצוב שהגיע לכאן כדי להישאר! בעדי אריזות תמצאו מגוון רחב, איכות מקסימלית ושירות ללא תחרות.

כאשר רוצים וואשי טייפ איכותי שלא ישאר מודבק רק לזמן קצר אלא מעוניינים שהוא יהיה לטווח ארוך ככל האפשר חשוב לבחור וושיטייפ מקורי מחומרי נייר איכותי ודבק חזק מאוד. קיימים בשוק מגוון רחב של איכויות, ניתן כמובן לקנות דגמים זולים מאוד אך ייתכן מאוד ותהיה מידה של שקיפות בוואשי טייפ וכן שהוא יהיה דק מידי, לא נוח לעבודה וכמובן לא נדבק כמו שצריך או לטווח קצר מאוד. בעדי אריזות תמצאו את האיכויות הגבוהות ביות של וושיטייפ במחירים תחרותיים ובזמינות מידית לאספקה.

סגנונות מגוונים בעדי אריזות בע"מ

לדמיון של לקוחותיכם אין גבול? הם מחפשים בדיוק דוגמא ספציפית? חברתנו מספק מגוון עצום של וושי טייפ, כך לקוחותיכם ייהנו לבחור את הדוגמא הספציפית שהם מחפשים מבלי להתפשר על העיצוב בו הם מעוניינים. ישנן דוגמי ווינטאז', דגמי כסף וזהב, פנינה יוקרתית, צבעים חלקים ועוד. והכל כמובן במלאי זמין לאספקה.

מידות

ישנם מידות רבות של וושי טייפ, תחילה יש לבחור את אורך הסרט של הוושי טייפ, החל משלוש מטר ועד עשרה מטרים, כמו כן, ניתן לבחור גם את רוחב הסרט צר או רחב וכן לפי מידות סנטימטר משתנות לפי הדגם וסוג הוושי טייפ.

הצוות שלנו של עדי אריזות תמיד כאן בשבילכם, לתת לכם את הפתרונות המהירים ואת המענה המלא לכל שאלה או פנייה, נשמח לעמוד לרשותכם ולדאוג שתהיו מרוצים מההזמנה, החל משלב ההתעניינות ועד לשלב האספקה עד לחנות ובית העסק.

וואשי טייפ