למה משמש נייר משי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

נייר משי הוא נייר עדין שמיועד לאריזת חפצים עדינים על מנת שישמרו במקסימום – אבל תמיד שואלים למה משמש נייר משי. עדינותו של הנייר ונוחות השימוש בו מאפשרים אריזת חפצים עדינים מבלי לחשוש שהם ישרטו או יפגעו בצורה כלשהי. נייר משי הוא נייר עדין שמגיע במגוון צבעים ודוגמאות, החל מנייר משי לבן קלאסי, נייר משי צבעוני בצבעי פסטל, כסף או נייר משי הדפס שמגיע במרקם מחוספס.

למה משמש נייר משי?

לנייר משי שימושים רבים כמו:

  • יצירות אומנות- נייר משי נוח מאוד לשימוש בגלל העדינות והגמישות היחסית שלו. ניתן להשתמש בו ליצירות אומנות. לדוגמא, ניתן לקחת שמינית בריסטול עבה בצבע לבן, לקחת מגוון של ניירות משי בצבעים שונים, גוונים קרובים או מנוגדים, לקורע את ניירות המשי לפיסות נייר בצורה מקרית(ללא מספריים). לאחר מכן מדביקים את פיסות המשי הצבעוניות של משטח הבריסטול הלבן , ניתן לקבוע דוגמא מסוימת ועל פיה להדביק את הניירות ואפשר להדביק את הניירות בצורה אקראית וליצור מעין פסיפס צבעוני ויפהפה בעל מרקם עדין ונעים למגע או לחילופין נייר עטיפה מדוגם במגוון צבעים.
  • נייר משי משמש לאריזת פרטי נוי או פריטים שבירים כדי למנוע שריטות או נזק לפריטים הללו. חנויות לממכר אביזרי אריזה מוכרות נייר משי, קרטונים, ניילון נצמד ונייר בועות, ניירות אשר שומרים על פריטים שבירים במהלך מעבר דירה.
  • בתי עסק לממכר אריזות למתנות משווקים נייר משי, נייר משי משמש לאריזת מתנות. אם בעבר נייר משי שימש רק לאריזה פנימית של מתנה שבירה על מנת שלא תינזק, כיום משתמשים בנייר משי לאריזת מתנות חיצונית , אריזת משי משווה למתנה מראה אלגנטי ומושקע. ניתן לארוז את המתנה באריזת נייר או צלופן ולשלב את נייר המשי כקישוט על האריזה או לחילופין לארוז את בעזרת נייר משי את המתנה במלואה.

 

כיום, נושא עיצוב ואריזת מתנות מקבל תשומת לב רבה והשקעה. בחנויות לממכר מתנות ניתן לראות מעצבות שעובדות על אריזת המתנות בעיצוב מוקפד ביותר.

אריזות משי ניתן להזמין בעיצוב גרפי מיוחד או לשלב דוגמאות שונות והדפסים מגוונים.

נייר משי צבעוני