למה נייר משי צבעוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

למה נייר משי צבעוני – כי הכי טוב לאריזה!

נייר משי הוא נייר עדין וייחודי, אשר משמש בעיקר לאריזה של מגוון רחב של מוצרים. בהובלות ומעברים שונים, נייר משי מתאים לאריזה של חפצים שבירים, להפרדה בין צלחות או פריטים שבירים אחרים, בזכות הרכות והעדינות שלו, ובזכות הנוחות של השימוש בו. כאשר אורזים חפצים באמצעות נייר משי, ישנו סיכוי גבוה יותר שהמוצרים השבירים יגיעו ליעדם ללא נזק וכמובן ללא שברים. אך לא רק מוצרים שבירים נעטפים באמצעות נייר משי. נייר זה משמש במקומות רבים, לא רק לצורך האריזה עצמה, אלא בזכות המראה והיופי שלו. נייר משי צבעוני נפוץ בחנויות ובמפעלים רבים מאד.

 

שימוש בנייר משי

נייר משי, כאמור, יעיל מאד לאריזה של מגוון מוצרים. אך יש בו יתרון נוסף. נייר משי צבעוני הוא נייר נאה במיוחד, בעל מראה מעוצב, יוקרתי ונעים לעין. ניתן להשיג נייר משי צבעוני בקשת גוונים רחבה במיוחד, וניתן אף ליצור נייר משי מודפס, עם מגוון הדפסים ועם מיתוג נאה, אשר מתאים לחנות שעושה בו שימוש. בחנויות רבות, נייר משי צבעוני משמש לעטיפה של מוצר, בטרם יוכנס לאריזה הסופית שלו. נייר משי צבעוני מתאים לעיטוף כזה של בגדים, של מתנות, של חפצים שבירים או של חפצים עדינים מאד. מבחינת השמירה על המוצר, אין הבדל בין נייר משי צבעוני לבין נייר משי לבן. כולם מתאימים לעיטוף ולאריזה של תכשיטים, כלי בית, כלי נוי, בגדים וכן הלאה. אך מבחינה עיצובית ושיווקית, נייר משי צבעוני עשוי להשפיע רבות.

 

נייר משי צבעוני

למה נייר משי צבעוני? כי הוא מצטרף לשורה של פריטים ושיטות שונות שנועדו למתג את העסק. כשם שלעסק ישנו לוגו, כשם שהחנות מסודרת בצורה שמאפיינת אותה ואת ערכי המותג שלה, כשם שנעשה שימוש בשקיות ממותגות, במידוף בצבעים מתאימים, בכרטיסי ביקור ממותגים וכן הלאה – כך נעשה גם שימוש בנייר משי צבעוני, על מנת להשלים את המיתוג של החנות. לעיתים, השימוש בנייר משי צבעוני אינו נחוץ באמת לשמירה על המוצר. אך השימוש בו מעניק תחושה של יוקרה, ומאדיר את שמו של המותג בעיני הלקוחות.

נייר משי