מארזי פח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מארזי פח לאריזה

בעסקים רבים משתמשים בציוד לאריזת מתנות או משווקים ציוד יצירה ואריזה, אם גם אתם עסק שכזה מארזי פח של עדי אריזות נחשבים לאחד מפתרונות האריזה הנפוצים והשימושיים ביותר. ניתן למצוא אצלנו מארזי פח מעוצבות למכירה בסיטונאות למטרות שיווק ליחידים או למטרות אריזה איכותית לאירועים. אריזה עם מארזי פח של עדי אריזות מבטיחה איכות אריזה מושלמת ומעוצבת לכל מטרה במחירים חסרי תחרות.

מהם מארזי פח?

קופסאות פח לאריזות ומארזים הן בין מוצרי האריזה המבוקשים ביותר, קופסאות פח מעוצבות של חברתנו הן פתרון אריזה מושלם לכל מתנה. ניתן לשלב קופסאות ומארזי פח במתנות, ונהנים מאריזה שימושית ויעילה שנשארת אצל מקבל המתנה. בעדי אריזות משווקים בסיטונאות קופסאות פח בעיצובים מקוריים לאריזת מתנות לכל מטרה אפשרית.


אנחנו בחברת עדי אריזות מספקים קופסאות פח מעוצבות על ידי גרפיקאים מנוסים ומקצועיים, שהופכים למארזי פח מרשימים ויוצאי דופן. העיצובים שלנו מותאמים לדרכי אריזה שונים ומגוונים, ומקבל המתנה נהנה מאריזה ייחודית ואישית שמשמשת אותו מאוחר יותר כפתרון אחסון והיא לא רק אריזת מתנה שנזרקת לפח. תוכלו להיכנס לקטלוג  באתר ולהתרשם ממבחר רחב של קופסאות ולהזמין באופן מיידי – אנו תמיד מקפידים על שמירת מלאי זמין ורציף על מנת לספק את השירות הטוב ביותר.

איכות המארזים

אריזת מתנות או כל דבר אחר עם קופסאות ומארזי פח של עדי אריזות מבטיחות הגנה על המתנה או מה שנארז ובכך מבטיחה שהמתנה לא תפגם. בנוסף לשמירה ולהגנה על תוכן המתנה אריזת מתנה באמצעות מארזי פח של עדי אריזות מעניקה אופי מרשים למתנה או למארז שניתן להתאים לסוג האירוע: ימי הולדת, תינוק חדש, ימי נישואים, מסיבות סיום ועוד.

שיווק סיטונאי

אנחנו בחברת עדי אריזות מתמחים בשיווק סיטונאי של אריזות, ביניהן מארזי פח,] באיכות מעולה. אנו משתפים פעולה באופן קבוע עם מגוון בעלי עסקים קטנים וגדולים, ולקוחות סיטונאיים שנהנים משימוש באריזות שלנו וגם בקופסאות פח כפתרונות אריזה למתנות או משווקים את האריזות שלנו ללקוחותיהם.

התקשרו אלינו כבר עכשיו והזמינו קופסאות פח מעוצבות ומארזי פל של עדי אריזות, המלאי שלנו תמיד זמין ורציף עבור לקוחותינו ואנו שומרים על מחירי סיטונאות אטרקטיביים בכל ההזמנות.

קופסאות פח