נייר משי צבעוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

חברת עדי אריזות נמצאת בתחום האריזות מאז 2003, אנחנו אחת מהחברות הראשונות בארץ העוסקות בתחום של אריזות ועיצובן. עדי אריזות מציעה מגוון רחב של פתרונות אריזה על פי דרישות לקוחותיה, בניהם נמנים סיטונאים, חנויות כלבו, חנויות צעצועים, חנויות ימי הולדת וחנויות תכשיטים. כמו כן, עוסקת עדי אריזות בשיווק מוצריה לרשתות הגדולות, כאשר בין מוצרינו ניתן למצוא אריזות מנייר, צלופן, משי, שקיות בגדלים השונים ומסוגי חומרים שונים כמו ניילון או יוטה. כמו כן, אנו מבצעים הדפסות על מוצרים, הן פרי יצירתינו והן על פי דרישות הלקוח.

ניירות משי של עדי אריזות מגיע במגוון הצבעים והגדלים. כך, ניתן לרכוש נייר משי צבעוני עם הדפסים, ציורים או חלקים, כאשר כל הניירות המוצעים אצלנו מגיעים בכל מיני צבעים. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה של ניירות בגדלים השונים, כך שיתאימו לגדלים מגוונים של מתנות.

המוצרים של עדי אריזות מיוצרים באופן אישי עבור החברה, באמצעות גרפיקאים שלה, המעצבים עבורה סוגים שונים של אריזות במגוון רחב של עיצובים וסוגים.

נייר משי צבעוני הינו חלק מטרנד האריזות, בנוסף לאריזות הנייר או הצלופן. אם בעבר שימש רק לאריזה ראשונית של מתנה שבירה טרם נכנסת לאריזת המתנה מהנייר, כיום נייר משי מעניק לאריזה מראה אלגנטי ומושקע, כאשר ניתן לארוז מתנה כאשר נייר המשי מקשט את האריזה, או לארוז את המתנה במלואה עם נייר המשי, מה שמעניק לה מראה עדין.

אם יצא לכם לבקר באירופה באיזור חג הכריסמס, וודאי יכולתם לשים לב כי מעבר למתנות הנרכשות, ניתנת תשומת לב גדולה, אם לא עיקרית, לנושא האריזה. בקניונים ובחנויות הכלבו הגדולות קיימות עמדות מיוחדות לאריזת המתנות, כאשר בעל המתנה יכול לבקש את סגנון האריזה, הצבעים והקישוטיים שיתלוו לה. כמובן שקיימות אריזות המיועדות כמו גם אריזות מיוחדות לצעצועים, בגדים, תכשיטים או ממתקים.

את הסחורה דואגת עדי אריזות לשלוח במהירות לבית הלקוח, שכן עובדת מול מספר חברות משלוח, כך שלמעשה מעט ביצוע המשלוח ועד לקבלתו יכולים לעבור עד שלושה ימים בלבד.

עדי אריזות יושבת בקריית מלאכי, שם נמצאת חנות המפעל, אליה ניתן להגיע בכל עת ולבחור המוצרים. כמו כן, ניתן לבצע ההזמנה באופן טלפוני כשבזמן זה ניתן גם לבצע התייעצות מול נציגנו, או באינטרנט על ידי סימון המוצרים וכמותם.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת, ונשמח לעמוד לשירותכם!

נייר משי צבעוני
Open chat