סרטי בד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

סרטי בד בעדי אריזות

 

סרטי בד הינם סרטים המעניקים לאריזת המתנה "קלאס". הם מעלים את האריזה "מדרגה" מעולמם של הילדים לעולם המבוגרים, כאשר קיים מגוון אדיר של סרטים שונים, אותו ניתן למצוא בחברתנו, עדי אריזות.

עדי אריזות מציעה מגוון רחב של סרטי בד, בין אם מדובר בסרטי בד חלקים או סרטי בד עם הדפס, שישתלבו היטב עם אריזת מתנה חלקה. כמו כן, לעדי אריזות סרטי בד כפול וכן סרטי בד בעלי כיתובים שונים ומגוונים.

עדי אריזות הינה חברה הנמצאת בתחום אריזות המתנות מזה 13 שנים, ובנתה קשרים ענפים בעולם הקמעונאי. עדי אריזות מכירה התחום היטב, ומתמקצעת בו, כאשר ניתן להבחין בכך במוצרי החברה האיכותיים והיצירתיים, המיוצרים על ידי החברה בלבד, באמצעות עבודתם הנאמנה של הגרפיקיים שלה. העיצובים של עדי הינם ייחודים לה, ולא ניתן לאתרם באף מקום אחר.

עולם האריזות הוא עולם ומלואו. אריזות מבד ואריזות מנייר. אריזות מניילון ואריזות מקרטון. מגוון רחב ועשיר קיים בעולם האריזות, כשכמובן, הוא מלווה באביזרי האריזה השונים, כמו קישוטים שונים אותם ניתן לשלב באריזות, דקורציות שונות וכן סרטים על כל גווניהם.

במידה ואתם מעוניינים בעיצוב סרטי בד שיתאים לחנותכם או חברתכם, כמו למשל סרט בד עם לוגו החברה או הצבעים שלה, אתם מוזמנים לבצע הזמנה מיוחדת ואנחנו בעדי אריזות נדאג לבצע זאת.

בזכות הוותק הרב שלנו בתחום, ברשותנו טכנולוגיות איכותיות המאפשרות ייצור מהיר ואיכותי של עולם האריזות, בין אם מדובר באריזות מנייר על כל גווניו, יוטה, צלופן או בד. אנחנו מיצרים בגדלים שונים ובצורות שונות, על מנת להתאים את עצמנו למגוון הרחב של לקוחותנו.

חנות המפעל שלנו יושבת בקריית מלאכי, ואתם מוזמנים להגיע על מנת להתרשם מהמבחר האדיר שאנו מייצרים. במידה ואין באפשרותכם להגיע, המגוון מוצג לפניכם כאן באתר, כאשר את ההזמנה תוכלו לבצע או באמצעות האתר או באופן טלפוני.

אספקת ההזמנה תגיע אליכם בתוך זמן קצר של כשלושה ימים, שכן אנו עובדים עם מיטב חברות השליחויות בארץ, שכן שביעות הרצון שלכם, הן מהמוצרים והן מהשירות, הן בחשיבות עליונה אצלנו.

סרט סאטן