צלופן לאריזה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

צלופן לאריזה של עדי אריזות 

 

מגוון יותר, זמין יותר ואיכותי יותר!

עטיפת צלופן לאריזה נועדה ליצירת מארז אך גם לנוי. עם עדי אריזות בע"מ תקבלו מגוון רחב מאוד של ניירות צלופן מרהיבים ואיכותיים.

צלופן מגוון

אריזה בנייר צלופן מאפשר לנו לראות את הפריטים הארוזים אך בנוסף לפעולה הטכנית גם להוסיף נופך משמעותי של עיצוב לאריזה. ברשותנו מגוון עצום של דגמים בהם תוכלו לבחור על מנת לאפשר ללקוחות שלכם בחירה מושלמת לצורכיהם. ישנם ניירות צלופן עם הדפסים שונים של דוגמאות וגם צבעים ייחודיים.

אם בעבר היו מסתפקים הקונים בנייר צלופן שקוף או עם הדפס נטול הסבר, הרי שכיום עידן האינטרנט מאפשר לכל אדם לקבל רעיונות מרשימים וייחודיים ולדרוש אחרי חומרי הגלם בחנויות. הדרישות הפכו למגוונות ביותר, כל אחד לפי סגנונו האישי וטעמו. המטרה שלנו היא לספק מענה מלא ככל האפשר על כל האפשרויות הקיימות כיום ולענות על הצרכים של לקוחותיכם.

צלופן איכותי

צלופן מגיע בכמה רמות של איכות, חשוב לדעת כשאתם רוכשים נייר צלופן מה השימוש ומה רמת האיכות המתבקשת. כלל עדיף להשתמש בנייר צלופן עמיד ככל האפשר, ההשקעה משתלמת ומתבטאת בחסכון של כמות ובלאי מינימאלי.

אספקה מהירה

אחת הבעיות בתחום צלופן לאריזה הוא שעד שמוצאים את הדוגמאות שאנחנו רוצים לבחור זמני האספקה ארוכים מאוד. חברת עדי אריזות גאה במלאי גדול מאוד מכל סוג של צלופן, כמו למשל שקיות צלופן כך שכל בחירה שלכם תוכל להיות מסופקת במידי. אין צורך להמתין שבועות עד לאספקת המלאי ללקוחותיכם, קבלו את ההזמנה שלכם במהירות המקסימלית.

שירות ואחריות

רוצים להתייעץ? לברר מחירים? לשאול אודות הזמנה שבוצעה? צוות שירות הלקוחות של עדי אריזות בע"מ עומד לרשותכם באופן מלא וישמח לענות לכם על כל שאלה, לספק מידות מדויקות של כל מוצר, לעדכן על הזמנה שבוצעה, ועוד. הצוות שלנו יעשה הכול על מנת לתת לכם את השירות הטב ביותר ולספק לכם חוויית קניה מושלמת, כך שאתם תוכלו להתעסק בדברים החשובים באמת – בחירת מוצרים ומכירתם ללקוחותיכם.

לכל שאלה, התקשרו עכשיו או בצעו הזמנה דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם!

אריזת צלופן