קופסאות בסיטונאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קופסא. כל קופסא. אפשר להכניס בתוכה כל מה שרוצים. היא מגיע בהמוני תצורות ועיצובים ואנו בעדי אריזות, אוהבים מאד לייצר קופסאות בסיטונאות לכל לקוחותינו, שכן, אין אחד שאינו זקוק לקופסא כזו או אחרת, לשימוש יומיומי, או לאירוע חגיגי.

אילו קופסאות בסיטונאות מיוצרות בעדי אריזות?

חברת עדי אריזות מייצרת מוצרי אריזה שונים במשך שנים רבות ואנו קשובים מאד לצרכי השוק בכלל ולצרכיהם של לקוחותינו בפרט ולכן, אנו מקפידים לייצר מגוון רחב במיוחד של קופסאות לסיטונאים במגוון רחב של חומרים כמו קרטון, פלסטיק, פח ועוד, למשל:

  • קופסאות תכשיטים.
  • קופסאות עוגיות.
  • קופסאות לפרלינים.
  • קופסאות לעוגות.
  • קופסאות קרטון עם מכסה PVC
  • קופסאות פח בגדלים שונים.

ועוד קופסאות רבות אחרות.

 מי זקוק לקופסאות בסיטונאות?

שנים רבות שאנו עוסקים בתחום האריזות ומוצרי האריזה ולא פגשנו מישהו שאינו זקוק מדי פעם לקופסא עבור פריט כזה או אחר, אם אלו חנויות מתנות, משחקים, חנויות בגדים, משרד עורכי דין, אולם אירועים, בתי ספר/ גני ילדים, בתי קפה ומסעדות ועוד רבים אחרים. לכל אחד מאלו ישנו הצורך בקופסאות בסיטונאות, כאשר ההבדל ביניהם הוא בתוכן ובגודל.

היכן ניתן להזמין קופסאות בסיטונאות?

קופסאות יש לרוב ובכל מקום שתרצו, אבל אם אתם מחפשים אחר קופסאות איכותיות, עמידות לאורך זמן ומעוצבות, אתם בהחלט מוזמנים לצור איתנו קשר או להיכנס לקטלוג שלנו באתר ולבחון את ההיצע הרב והמגוון שיש לנו עבורכם. לא מצאתם בדיוק את הקופסא שאתם מחפשים? אין בעיה, אנו נסייע לכם לעצב קופסא בעיצוב אישי משלכם עם לוגו/ כיתוב/ צבע שתרצו.

קופסאות בסיטונאות רק עם עדי אריזות

הקופסאות של היום, אינן כמו אלו של פעם, החומרים מהן עשויות הקופסאות, חזקים ועמידים לאורך זמן, וניתן לעיתים למצוא קופסא בשימוש מעל כמה שנים טובות וכך בדיוק אנו מייצרים את הקופסאות שלנו- חזקות, מעוצבות, עמידות לאורך זמן.

אנו מאד גאים במוצרים שלנו, החל מהגדולים ועד לקטנים ביותר ועומדים מאחורי כל פריט ופריט, מהרגע שיוצא מהמפעל ועד שמגיע אל הלקוח ולשביעות רצונו המלאה!

זקוקים לקופסאות בסיטונאות?

צרו קשר כעת!

קופסאות ומארזים