שקיות יוטה לאריזות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שקיות יוטה לאריזות בעדי אריזות בע"מ

 

שקיות יוטה לאריזות מעניקות למתנה הן מראה אלגנטי ומיוחד, ומקבל המתנה מרגיש כי הושקע בו זמן ומחשבה. אנחנו בחברת עדי אריזות מייצרים שקיות יוטה ייחודיות, במגוון הגדלים, כאשר אנחנו נאמנים למקורות, שקיות היוטה שלנו מגיעות בגוונים של חום.

כידוע, אין כמו לקבל מתנה באריזת מתנה. עם זאת, לא תמיד יש את הזמן או הדמיון לארוז מתנה באריזת מתנה, ובדיוק לשם כך הוצאו השקיקים הקטנים. ניתן לראות אותם עוטפים מתנות בגודל קטן, כמו תכשיט, מפתח או מחזיק מפתחות מיוחד. אריזת השקיק יכולה להופיע בכל מיני גוונים וסוגים- שקיות נייר, שקיות בד וכמובן שקיות יוטה.

ההתמחות שלנו נוגעת בעיקר לפתרונות אריזה, בהם שקיות פלסטיק או שקיות נשיאה מבד על סוגיו השונים, אריזות בגלילים, צלופן בעיצובים שונים וסרטי הדבקה. למעשה אנחנו מעניקים כל אפשרויות האריזה הקיימות, כאשר העיצובים שלנו הינם ייחודיים ומיוחדים, ומתבצעים על ידי הגרפיקיים שלנו, כך שהזמנת ציוד מאיתנו תבטיח לכם סוגי אריזות ייחודים אותם לא ניתן למצוא באף מקום אחר.

אנחנו עוסקים בתחום האריזה מזה 13 שנים, ונמצאים בתחום מתוך אהבה גדולה ויצירתיות, וכאשר תחביב אהוב הופך למקצוע, שלמות מובטחת.

המחסנים שלנו ממוקמים באיזור התעשיה של קריית מלאכי, ואנחנו מבצעים שליחויות לסיטונאים בכל רחבי הארץ. אנחנו עובדים עם מספר חברות שליחויות, כך שהגעת המוצרים מובטחת במהירות לאחר ביצוע ההזמנה.

מהמוצרים שלנו ניתן להתרשם באתר, או להגיע לחנות המפעל.

למי אנחנו משווקים?

לחנויות כלי כתיבה, חנויות של כלים חד פעמיים, חנויות ימי הולדת, רשתות השיווק, חנויות צעצועים וכן מפיקי מסיבות או כל חנות העוסקת באריזת מתנות, כמו גם חנויות תכשיטים.

המוצרים שלנו מוצעים במחירים אטרקטיביים ביותר, כאשר את ההזמנה ניתן לבצע או באמצעות הגעה לחנות המפעל, באמצעות אתר האינטרנט או באופן טלפוני.

ניתן לבצע הזמנה בעיצוב אישי, שיבוצע על ידי הגרפיקיים שלנו, כאשר קיים מינימום בהזמנת כמות מוצרים או גודלם.

במידה וברצונכם להתייעץ ולקבל המלצות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת, ונציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השירות הטוב והפרקטי ביותר.

 

 

שקיות יוטה