שקיות ניילון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שקיות ניילון – מזמינים רק אצל עדי אריזות!

 

שקיות ניילון הן מוצר בסיסי בכל חנות או רשת, אשר מעוניינת לאפשר ללקוחותיה לקחת את המוצרים שרכשו לביתם בקלות. שקיות שכאלה מגיעות במבחר גדלים, צבעים וסגנונות, ואת כולם תוכלו למצוא במפעלים של חברת עדי אריזות, אשר משווקת לכם שקיות ניילון ומבחר מוצרי אריזה אחרים בסיטונאות, באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר.

שקיות ניילון

שקיות ניילון הן אותן שקיות שאתם מכירים מכל חנות שהיא – סופרמרקטים, חנויות מזון מהיר, חנויות בגדים, צעצועים ומה לא. שקיות אלה הן השקיות הבסיסיות ביותר שחנויות עושות בהן שימוש, וגם חנויות אשר מעוניינות למתג את עצמן עם שקיות נייר איכותיות, מחזיקות בחנות גם שקיות ניילון למוצרים קטנים או פשוטים יותר. שקיות מחומר זה יכולות להיות עשויות מניילון דק ומרשרש, בסגנון המוכר לנו כ"שקיות גופיה", או להיות עשויות מניילון קשיח ואיכותי יותר, וגם להיות מודפסות עם עיצובים ומיתוג המתאים לחנות – בדומה לשקיות המוכרות לנו מקופות החולים, למשל. גם שקיות פשוטות יכולות להיות ממותגות, ואכן רואים זאת בעיקר ברשתות המזון השונות.

עדי אריזות

חברת עדי אריזות היא חברה אשר מתמחה בפתרונות אריזה מכל הסוגים, משקיות ועד ניירות אריזה, מאבזרי אריזה בסיסיים ועד קישוטים ועיצובים למארזים. חברת עדי אריזות עובדת עם המפעלים המובילים בארץ ובעולם, מה שמאפשר לכם ליהנות ממוצרים איכותיים במיוחד, במחירים נוחים ואטרקטיביים. המוצרים של חברת עדי אריזות מיוצרים עם גרפיקה איכותית ועיצובים וגוונים ויפהפיים, על מנת שתוכלו להתאים את המוצרים שלכם לצרכים שלכם באופן מושלם. תוכלו גם להזמין מוצרים ממותגים עם הדפסות אישיות על פי הצורך. חברת עדי אריזות מחזיקה במלאי גדול במיוחד בכל מוצר, על מנת שתוכלו להזמין באופן מידי כמויות של כל מוצר לכל צורך. חברת השליחויות של עדי אריזות מאפשרת לכם ליהנות מכל מוצר באספקה של שניים עד שלושה ימים בלבד, על מנת שתוכלו גם אתם להתחיל למכור בהקדם.

רוצים להזמין שקיות ניילון ממותגות לחנות שלכם, לאירוע שלכם, לרשת? בואו ליהנות משירות מקצועי וממוצרים איכותיים, רק בחברת עדי אריזות!

שקיות ניילון
Open chat