שקיות פס סגור קטנות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שימושי שקיות פס סגור קטנות

 

מוכרים בחנויות עם מוצרים זעירים כגון: מוצרי חומרי בניין או חנות לדברי אומנות, חשים בצורך באריזות שקיות פס סגור קטנות. כאלו שלקוחותיהם יוכלו לקחת את המוצרים הנחוצים להם מבלי לפחד שיפלו או יתפזרו, כמו למשל חרוזים קטנים מאוד או ברגים קטנים, כמובן גם לבעל החנות זה הכרחי כיוון שיוכל לשקול השקית ולא לשאת הציוד הנבחר באופן ידני. כמו כן, לא יהיה חשש שמה יתפזר או ייפול ויאבד.

במידה ואתה בעלי אחת מהחנויות הללו, שקיות פס סגור צריכות להיות זמינות עבורך בכל עת. שקיות פס סגור וגם שקיות ניילון מגיעות במגוון רחב של גדלים, החל מקטנות מאוד לציוד קטן והחל לגדולות, כאלו שיכולות להכיל מוצר בגודל של A4 או יותר מכך.

זקוק לשקיות פס סגור?

ברוך הבא לעדי אריזות!

אנחנו מוכרים פתרונות אריזה, בין אם מדובר באריזות למתנות או אריזות לציוד בחנויות השונות, כאשר ברשותנו מגוון רחב ועשיר של אריזות, המיוצרות במיטב הטכנולוגיות. שקיות פס סגור קטנות או גדולות שלנו הינן שקיות הרמטיות וחזקות במיוחד, כך שתוכל להשתמש בהם עבור כל מוצר שתבחר, בין אם מדובר במוצר עדין או חד.

עדי אריזות מצאת בשוק מזה 13 שנים, וצברה ניסיון רב בתחום האריזות, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, כאשר אנחנו ממשיכים להעשיר את הידע שלנו כמה שרק ניתן.

כמו כן, האריזות שלנו מיוצרות בייצור ייחודי שלנו ובעיצוב מיוחד המעוצב על ידי הגרפיקאים שלנו. כך, לא רק שמובטח לך מוצר איכותי ועמיד, אלא מוצר מעוצב באופן מיוחד, אותו לא תמצא באף מקום אחר.

חנות המפעל שלנו ממוקמת בקריית מלאכי, כאשר אנחנו מבצעים שליחות של הזמנות לכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון, באמצעות חברות שליחויות עמן אנו עובדים. מרגע ההזמנה, תקבל המוצרים בתוך מקסימום שלושה ימים. ולכל מקרה שתצטרך- נהיה זמינים עבורך בכל זמן.

את ההזמנה תוכל לבצע הן באמצעות אתר האינטרנט שלנו, בו תוכל גם להתרשם ממוצרנו השונים, הן באופן טלפוני והן בחנות המפעל עצמה.

יש לך צורך להזמין מוצר מעט שונה? בעיצוב שונה?

אין כל בעיה. נוכל לעצב עבורך את סוג האריזה בה תחפוץ, למשל עם לוגו החברה שלך או בצבעים התואמים לצבעי החנות.

זקוק למידע נוסף? אנחנו זמינים בשבילך בכל עת!

שקית פס סגור