שקיות צלופן לאריזות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

למה לארוז עם שקיות צלופן לאריזות

 

שקיות צלופן הן הפתרון הטוב ביותר למתנות הנמכרות בחנויות צעצועים, המיועדות להפתעות יום הולדת, או לשילוב של מספר מוצרים יחדיו, כמו למשל פנקס, עט ומדבקות. בעלי חנויות מוכרים חבילות מסוג זה, על מנת לתת מענה לילדים ולהורים.

שקיות צלופן לאריזות של עדי אריזות, מגיעות במספר אופנים – שקיות צלופן רגילות, המיועדות למעשה לאריזות חגיגיות, למשל של משלוח מנות או מתנות המכילות מספר מוצרים יחדיו. שקיות צלופן אלו גדולות דיו על מנת להכיל האריזות הגדולות. עדי אריזות מציעה שקיות הצלופן בגדלים השונים, על פי בחירתכם והצורך שלכם.

כמו כן, תוכלו לבחור בשקיות צלופן עם פס דבק, המיועדות לאריזות קטנות וסגירה פשוטה. כך, באפשרותכם לתת מראה יוקרתי למספר חפצים יחדיו. בנוסף, ברשותנו שקיות צלופן לאריזות הכוללות הן דבק והן פס תליה, אותן תוכלו לתלות לאחר האריזה על דוכן ליד הקופה, למשל, או במעברים.

כל אפשרויות אלו מעולם הצלופן, וכן פתרונות אריזה נוספים, תוכלו למצוא אצל עדי אריזות, חברה הקיימת בשוק מאז שנת 2003, כשהמטרה שלנו – להעניק לסיטונאים ובתי העסק השונים את המענה הראוי והנכון בכל נושא האריזות, בין אם מדובר באריזות מתנה, אריזות של מצרכים, אוגדנים שונים וכן שקיות במגוון הצבעים והסוגים.

הוותק שלנו בתחום מוביל אותנו להיות בעלי ידע רב, הן בתחום האריזות והן בעולם הטכנולוגיה לייצורן. הזמנות של מוצרינו מגיעות במהירות לבתי הלקוחות, בזמן אספקה קצר ביותר של עד שלושה ימים לכל היותר, שכן אנו מסתייעים בשירותיהם של מספר חברות הובלה, המגיעות לכל רחבי הארץ.

מהמוצרים שלנו תוכלו להתרשם באתר שלפניכם, הפורס מרבית סגנונות האריזה או השקיות. תוכלו להזמין הגדלים והכמות הרלוונטית לבית העסק שלכם וכן לבצע התשלום באמצעות האתר. כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני על מנת לקבל מידע נוסף שעשוי להיות נחוץ לכם. אתם אתם מעוניינים לבוא לראות את המוצרים, אתם מוזמנים להגיע לבקר אותנו החנות המפעל שלנו בקריית מלאכי, שם תוכלו להתרשם מכל מוצרנו.

כמו כן, ברשותכם לבצע הזמנה אישית של מוצר כזה או אחר, בעיצוב אישי שלכם, בסיועם של הגרפיקאים שלנו.

שקית צלופן