שקיות בד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

שקיות בד – קונים רק בעדי אריזות!

 

שקיות בד הן שקיות אשר הולכות ונעשות נפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות. שקיות אלה נחשבות לחזקות, ומיועדות לנשיאה של מוצרים מכל הסוגים, החל מבגדים ועד מוצרי מזון, מצעצועים ועד מוצרי חשמל. הן משמשות לנשיאה גם של מוצרים כבדים, בזכות החוזק והיציבות שלהן. וכמובן, הן שקיות ידידותיות לסביבה, מה שהופך אותן לפופולאריות במיוחד. חברת עדי אריזות מציעה לכם מגוון סוגים של שקיות בד, במבחר גדלים, צבעים והדפסים, עם מיתוג או בלעדיו, לכל מטרה.

שקיות בד

שקיות בד, כאמור, הולכות ונעשות נפוצות בשנים האחרונות. טרנד איכות הסביבה אשר שוטף את הארץ הוא בעל ההשפעה הגדולה ביותר על ריבוי שקיות אלה בשנים האחרונות. ישנו מאמץ משותף להפחית את השימוש בשקיות ניילון ובחומרי אריזה שאינם מתכלים, ולעבור לשימוש בנייר ובבד אשר מתכלים ואינם פוגעים באיכות הסביבה. שקיות מבד הן בעלות יתרונות רבים מעבר ליתרון ה"ירוק" שלהן – שקיות מבד הן שקיות חזקות ויציבות, הן אינן נקרעות בקלות והן מאפשרות נשיאה נוחה של חפצים רבים, גם כבדים, חדים וכדומה. שקיות בד מגיעות במגוון גדלים, למוצרים קטנים מאד ועד גדולים מאד.

עדי אריזות

חברת עדי אריזות מתמחה בכל הסוגים של פתרונות האריזה כבר קרוב ל-15 שנה. חברת עדי אריזות יצרה עם השנים קשרים עם מפעלי הייצור הטובים ביותר, הן בארץ והן בעולם, ובזכותם היא מביאה אליכם מגוון סוגים של אריזות באיכות גבוהה במיוחד, ובמחירים נוחים במיוחד. חברת עדי אריזות מספקת לכם שקיות בד ומבחר מוצרי אריזה אחרים עם גרפיקה ועיצובים ייחודיים, בהתאמה לכל מטרה שתבחרו. בחברת עדי אריזות תוכלו ליהנות ממלאי גדול במיוחד מכל מוצר, וממשלוחים מהירים אשר מגיעים לחנויות, להפקות אירועים וכדומה בתוך ימים ספורים בלבד. עם חברת עדי אריזות, אתם יכולים ליהנות משקיות בד, מאריזות קרטון, שקיות ניילון ומכל מוצר אריזה אחר, עם מיתוג והדפסה בהתאמה לצרכים שלכם, ובאיכות גבוהה במיוחד.

מעוניינים בשקיות בד איכותיות? בואו ליהנות מן המבחר והאיכות של חברת עדי אריזות!

שקיות בד